Günümüzde tüketiciler, dini inanışlarına uygun, kaliteli ve sağlıklı gıda ürünleri tüketmek istemektedirler. Helal sertifikalı ürünlere gösterilen muazzam ilgi, sertifikasyon sürecini de hızla tetiklemektedir. Helal Belgesine sahip kuruluşlar Dini kurallara uygun olarak en yüksek kalitede ürün güvenliğini ve kalite şartlarını karşılarlar.
Akre Group® Danışmanlık Şirketi olarak, bizlerden Helal Belgesi Danışmanlığı hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimizin müşteri memnuniyetini artırmak, ürün güvenliğini arttırmak, personel motivasyonunu geliştirmek ve sürekli gelişim kültürü benimsetmek ve mevzuatlara uygun üretim ve hizmet sağlamanız için en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda sizlere sağladığımız Helal Belgesi Tüm Dünya’da kabul görmüş bağımsız Belgelendirme Kuruluşları tarafından verilmektedir.
Helal Belgelendirme konusunda iletişim formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ürünlerinizi sertifikalandırılması konusunda sizlere en uygun çözümü bulmaya yardımcı olacağız. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Akre Group®

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İletişim Formu

Ümraniye | Ofis :
Tuzla | Ofis :